دوشنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۴ : ۵
 
کتاب ها
اخلاق
ادبیات و هنر
اقتصاد
انقلاب اسلامی
بینش و اندیشه
پرسمان
تاریخ و تمدن
آداب طلبگی
سیاست
سیرهای مطالعاتی(سما)
عرفان
غرب شناسی
فقه و حقوق
فلسفه
فرهنگ پژوهی
کلام و دین پژوهی
قرآن و حدیث
کرسی های نظریه پردازی
معرفت شناسی
منطق فهم دین
مجموعه چلچراغ حکمت
مشق آزاد
مدیریت اسلامی
مجموعه از نگاه نبوی(ص)
مطالعات فرهنگی و اجتماعی
مجموعه چشم انداز امام علی(ع)
مطالعات زن و خانواده
نشریات
فصلنامه قبسات
فصلنامه کتاب نقد
فصلنامه ذهن
فصلنامه اقتصاد اسلامی
فصلنامه حقوق اسلامی
فصلنامه الحکمه
ماهنامه زمانه
دانشنامه ها
دانشنامه امام علی(ع)
دانشنامه فاطمی(س)
دانشنامه قرآن شناسی
مشاهده آثار
کانال تلگرام سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
کانون اندیشه جوان
باشگاه اندیشه
مجمع ناشران انقلاب اسلامی
پایگاه نشریات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
پاتوق کتاب فردا
سه شنبه ، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
عرضه بیش از 500 عنوان کتاب علمی و پژوهشی در نمایشگاه کتاب
مدیرعامل سازمان انتشارات در گفتگو با خبرگزاری شبستان اعلام کرد.

مدیرعامل انتشارات پژوهشگاه فرهنگ واندیشه اسلامی گفت تا کنون بیش از 800 عنوان کتاب و مجله از تحقیقات پژوهشگاه و موسسات وابسته به چاپ رسیده است که بیش از 500 عنوان از آنها در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.
 سید غلامرضا حسینی، مدیرعامل سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی درباره شرکت در نمایشگاه کتاب امسال به خبرنگار شبستان گفت: سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره)- راهروی 22- غرفه 20 میزبان علاقه مندان است.
وی به طراحی و دکور مناسب غرفه و اطلاع رسانی دقیق درباره محصولات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نمایشگاه اشاره کرد و گفت: چیدمان آثار به صورت موضوعی است و شرایط لازم برای انتخاب راحت مخاطب فراهم شده، علاوه بر این امکان تورق کتب برای بازدیدکنندگان نیز فراهم است.
حسینی ادامه داد: بیش از 800 عنوان کتاب و مجله از تحقیقات پژوهشگاه و موسسات وابسته به زیور طبع آراسته شده است که بیش از 500 عنوان از آنها در نمایشگاه عرضه می شود.
مدیرعامل سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به چاپ اول 50 عنوان کتاب در نمایشگاه امسال گفت: بیش از 50 عنوان کتاب در طول یک سال گذشته توسط پژوهشگاه چاپ شده است که در نمایشگاه امسال ارائه می شود.
وی به رونمایی از کتاب "ما و تاریخ فلسفه اسلامی" اثر دکتر رضاداوری اردکانی و "نظام اقتصادی اسلام" اثر حجت الاسلام سیدحسین میرمعزی در نمایشگاه امسال اشاره کرد و گفت: "واقعیت اجتماعی و اعتباریات"، اثر منصور اولیایی، "نقدی بر هیوم"، کاری از سیدمحمدرضا علوی سرشکی، "اندیشه نامه علامه شعرانی"، اثر حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه، "فهم دین"، کاری از رمضان علی تبار فیروزجایی، "فهم در دام تاریخی نگری"، اثر محمد عرب صالحی، "قرآن در زندگی و فرهنگ عامه" تالیف بهاءالدین خرمشاهی، "گفتمان عدالت در انقلاب اسلامی"، اثر سیدحسین فخر زارع و مجموعه سه جلدی "درباره ادبیات داستانی" کاری از محمدرضا سرشار از کتب دیگری است که برای نخستین بار در نمایشگاه امسال رونمایی می شود.
حسینی با اشاره به تدارک برنامه های خوب و مفید در سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: مخاطب شناسی، بازخورد سنجی، اطلاع از نیازهای مطالعاتی و تکمیل شبکه مخاطبین آثار از برنامه های خاص سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در ایام برپایی نمایشگاه کتاب است.

 
 
 
صفحه اصلی
کلیه حقوق برای سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی محفوظ می باشد. © ٢٠٠۸